LOGOWANIE

PA 300

WZMACNIACZ PA 300

Image
Image
Image

Dane techniczne:
Moc max - 300 W
Moc znam. RMS 200 W
Możliwośc pracy w trybie - Pełne pasmo/Subwoofer
Pasmo dla trybu subwoofera - 28-150 Hz (regul.)(- 3 dB)
Zniekształcenia THD:poniżej 0,3%.
Mozliwośc pracy w trybie - Automat/ Manual
Czułość gniazd we: 100mV, 775mV, 1V.
Układ wykrywania napięcia stałego na wyjściu
Układ opóznionego załączania głośnika
Waga: 35kg.
Wymiary: 700 x 500 x510 ( szer. x wys. x głęb.)

OPIS:
Potężny subwoofer aktywny do nagłośnienia dużych pomieszczeń, salonów, dużych kin domowych, wystaw, sal imprezowych. Subwoofer ten może być też żródłem wyjątkowo mocnego i czystego basu w sprzęcie DJ-a.

Ze swoimi wymiarami ( 700x500x510), specjalną konstrukcją wewnętrzną, dwoma potężnymi głośnikami 15" i mocnym, dobrym jakościowo wzmacniaczem estradowym subwoofer generuje mocny, czysty i ciepły bas, który jest w stanie nagłośnić nawet bardzo duże pomieszczenia.

OBUDOWA : Obudowę zaprojektowano jako podwójną konstrukcję typu bass-reflex, z dwoma głośnikami o średnicy 15 cali, pracującymi w konfiguracji push-pull, w przeciwfazie.

Konstrukcja taka ma następujące zalety:
– powoduje wygaszanie wszystkich nieliniowości parzystych
– istotnie zmniejsza zniekształcenia całkowite, jeśli się pojawiają w dostarczonym sygnale

Obudowa posiada osobną komorę na wzmacniacz ,dzięki czemu elektronika wzmacniacza nie podlega działaniu ciśnień pochodzących od głośników.
Całość osadzona jest na nóżkach z podkładkami amortyzującymi, wyposażona w uchwyty do transportu.

WZMACNIACZ:

Zastosowano sprawdzony, mocny i dobry jakościowo wzmacniacz , z końcówką mocy na superliniowych tranzystorach podukcji japońskiej (Toshiba), zasilany wydajnym transformatorem toroidalnym, wyposażony w układy automatyki załączania i wykrywania sygnału z caklowitym wyłączaniem trafa zasilającego w przypadku braku sygnału we.
Wzmacniacz zawiera rozbudowany przedwzmacniacz z kompletem wejść o różnych czułościach , umożliwiający pracę subwoofera z dowolnym zródłem dzwięku.

Wymiary PA 300- zewn.elewacji:  244mm x 340 mm, wys.elementów elektroniki : ok. 65mm
- otwór montazowy: 200 x 310 mm.
Na płycie czołowej znajduje się gniazdo CANON typu XLR do współpracy z  np. mikserem.
Wskazane jest zamontowanie wzmacniacza w osobnej, oddzielonej od głośnika komorze, o wymiarach: otwór montażowy : 200 x 310 mm, minimalna głębokość : 65mm. Elewacja posiada uszczelnienia brzegowe, które głównie mają za zadanie amortyzację drgań na styku wzmacniacz-obudowa.