LOGOWANIE

sub 9.1 CLASSIC

Subwoofer sub 9.1 CLASSIC

Image
Image
Image

Parametry techniczne:
Moc wyjściowa RMS: 100W
Moc max: 150W
Czułość wejściowa: 100mV i 500mV
Pasmo przenoszenia: 25-150Hz
Regulacja fazy: płynna 0-180 st.
Regulacja częst. odcięcia: tak
Automat. wyłączanie: tak
Wymiary: 280 x 380 x 400 mm
Waga: 17,5 kg

OPIS:
Subwoofer aktywny w systemie bass-reflex, do zastosowania w dobrej jakości zestawach kina domowego, z subniskotonowym głośnikiem o śred.200mm, najwyższej klasy obudową i z wbudowanym panelem elektroniki o bardzo dobrych parametrach: duża moc RMS, świetna jakość odtwarzania basu. Dzięki dobrym parametrom T-S zastosowanego głośnika, solidnej i pierwszorzędnej jakościowo obudowie oraz rozbudowanemu układowi wzmacniacza uzyskano zadziwiająco solidny i miękki bas w dość dużym zakresie poziomów głośności.
Subwoofer posiada układ automatyki , reagujący na obecność sygnału na wejściu i wykonujący zal./wył. subwoofera.
Zastosowno najwyższej jakości materiały (odpowiednio kształtowane rury bass-reflex, aluminiowe toczone nóżki, specjalne akustyczne wytłumienie wewnętrzne, co przełożyło się na emisję miękkiego , ale też silnego basu w duzym zakresie głośności.
Panel elektroniki składa się z : przedwzmacniacza o 4 stopniach wzmocnienia (zapewnia to odpowiednią stromość charakterystyki, tak przydatną w subwooferach), wzmacniacza mocy o mocy 100W RMS z tranzystorami typu Darlington, układu stand by (wyłączanie automatyczne przy braku sygnału) oraz zasilacza z transformatorem toroidalnym o małym rozproszeniu.
Panel posiada radiator zewnętrzny. Na elewacji umieszczono regulatory: siły głosu, szerokości pasma i fazy(płynna regulacja 0-180st.)
Szerokość pasma jest regulowana w zakresie 25-150Hz, regulowana jest też częstotliwość "odcięcia" - od 45Hz do 100Hz.
Faza jest regulowana w zakresie 0-180 st.
W Panelu zastosowano dwie czułości wejściowe: 100mV i 500mV,co zapewnia możliwość współpracy z praktycznie każdym zestawem kina dom.(wykorzystuje się tylko jedno we).
Jest możliwośc podania sygnału stereo z innego wzmacniacza lub miksera.
Istnieje dodatkowa możliwość wysterowania subwoofera sygnałem z wyjść głośnikowych amplitunera - podłączenie na 4 zaciskowe złącze z tyłu subwoofera.